W naszym studio znajduje się szeroki wybór ubrań i dodatków,  dla współczesnego mężczyzny. Oferujemy świetnie skrojone marynarki, płaszcze i garnitury wykonane z najwyższej jakości tkanin. Posiadamy również selekcję wygodnych ubrań z naturalnych materiałów na każdą okazję - sportowych marynarek, swetrów, jeansów i dzianin, od uznanych producentów, Boglioli, Lardini, Stefan Brandt, Richard J. Brown i Gran Sasso.

 

Nasze kolekcje powstają w oparciu o autorski wybór produktów i renomowanych marek z Włoch i Niemiec, dbając o jakość wykończenia i ponadczasowość stylu.

W naszym studiu posiadamy również usługi szycia na miarę.  Oferujemy możliwość indywidualnego zamówienia,  marynarek, garniturów, płaszczy, koszul i spodni. Posiadamy szeroki wybór tkaniny i materiału uznanych producentów Włoskich m.in. Loro Piana, Ariston, Piacenza. Każdy produkt jest uszyty w oparciu o autorskie konstrukcje na podstawie wieloletniego doświadczenia krawieckiego.

Oferujemy również profesjonalne poprawki krawieckie, zarówno dla produktów zakupionych w naszym studio jak i od innych projektantów i marek.

 

Zapraszamy do umówienia wizyt w naszym studio tel. +48 698 960 183